Znamy nazwę nowego iPhone’a!

Premiera nowego iPhone'a coraz bliżej. Świadczy o tym ilość plotek i wycieków, jakie otrzymaliśmy na jego temat. Dziś udało nam się zobaczyć zdjęcie pudełek od tańszej, plastikowej wersji smartfonu.
(źródło: WeiPhone)

(źródło: WeiPhone)

iPhone 5C, bowiem najwyraźniej tak będzie się nazywała tańsza, plastikowa wersja smartfonu Apple’a, jest już coraz bliżej premiery. Na zdjęciu widać pudelka, w których będzie sprzedawany. Zaokrąglone, plastikowe opakowania stylistyką pokrywają się ze zdjęciami, jakie wyciekły do Internetu.

Zastanawia literka „C” w nazwie. Być może ma być to nawiązanie do dostępnych kilku wersji kolorystycznych telefonu („Color”). Oby nie budziło to tylko skojarzenia ze słówkiem „Cheap”, czyli „tani”. Niewykluczone też, że to smartfon dedykowany jednemu rynkowi: chińskiemu („China”). Sam Tim Cook, szef Apple’a, przyznał niedawno, że to niezwykle ważny rynek dla jego firmy.

Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.