17,3-calowy notebook, który waży… 2,5 kilograma!

Rozmiar ma znaczenie? W przypadku notebooków większa przekątna ekranu oznacza też większą wagę samego urządzenia. W przypadku najnowszego laptopa MSI, ta zasada nie do końca jest prawdziwa.

MSI GS70 posiada system Windows 8 i 17,3-calowy ekran pracujący w rozdzielczości Full HD. Mimo tak wielkich rozmiarów, GS70 waży zaledwie 2,5 kilograma, co biorąc pod uwagę wielkość komputera, robi duże wrażenie.

GS70 posiada procesor Intel Core i7, kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 765M, 16 gigabajtów pamięci RAM, 128-gigabajtowy dysk SSD oraz, do wyboru, 750-gigabajtowy lub terabajtowy dysk HDD.

Notebook jest w stanie też obsłużyć trzy zewnętrzne monitory dzięki złączom HDMI i mDP. Komputer posiada też ciekawy system chłodzenia, składający się z dwóch wentylatorów, który, cytując producenta, „wciąga ciepło z górnej części laptopa i rozprasza je wydmuchując je w górę pod kątem 45 stopni”.

Niestety, nie wiemy ile czasu komputer jest w stanie pracować na baterii. Cena MSI GS70 na rynku amerykańskim to 1799,99 dolara w najtańszej wersji.

0
Źródło: MSI
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.