20 osób rannych na konferencji LG G2

Konferencje prasowe dla dziennikarzy to długie i nudne imprezy branżowe z których niewiele wynika, poświęca się na nie dużo czasu a finalnie i tak wszystko przesyłają emailem.

Jednak gdyby na tym polegało uczestniczenie w konferencjach z pewnością żaden dziennikarz nie ruszyłby się z redakcji. Dlatego organizatorzy najlepsze zostawiają na koniec, a jest to darmowe jedzenie i prezenty. Osoby uczestniczące w „dużych” imprezach często dostają sprzęt który właśnie był prezentowany. Nie inaczej było w przypadku konferencji w Korei Południowej zorganizowanej z okazji premiery smartfonu LG G2.

Jak donosi Korea Times konferencja w Seulu nie poszła zgodnie z planem, gdyż 20 uczestników imprezy zostało rannych. Powodem były darmowe smartfony. LG postanowiło wypuścić setki balonów wypełnionych helem w których znajdowały się kupony na model G2. Część uczestników wykazała się sprytem zabierając na imprezę wiatrówki, a poniższy film powinien wam wyjaśnić dlaczego z celnością mogło być bardzo trudno.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.