Czy to pierwszy zrzut ekranowy z Windows Phone 8.1?

Trwa wdrażanie aktualizacji GDR2, pod koniec jesieni ma się pojawić GDR3. To jednak drobne aktualizacje. Dużo istotniejsza będzie ta do Windows Phone 8.1 i wygląda na to, że mamy pierwszy zrzut ekranu z nowego systemu.

Joe Belfiore, szef działu Windows Phone, umieścił na swoim twitterowym koncie zrzut ekranu ze swojego telefonu, pokazując jak sobie spersonalizował ekran główny systemu. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda po staremu. Jednak jak się uważnie przyjrzymy, widać, że ikony w górnym pasku są nie na swoich miejscach.

W Windows Phone 8 ikony informujące o dostępnych sieciach, sile sygnału czy informacja o działaniu modułu GPS są rozmieszczone na całej szerokości ekranu. Tu mamy je zgrupowane po lewej stronie.

Wygląda na to, że Belfiore, testując system, zapomniał o tym, lub z premedytacją umieścił ów zrzut ekranu, chcąc nieco podgrzać atmosferę. Windows Phone 8.1, w przeciwieństwie do aktualizacji GDR, ma wnieść dużo nowości do mobilnego systemu Microsoftu. Ma się pojawić na początku przyszłego roku.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.