Dead Island: Epidemic – do trzech razy zombie?

Deep Silver - wydawca gry - zapowiedział nową część serii rozgrywającą się w otwartym świecie opanowanym przez zombie. Czy Dead Island sprawdzi się w zupełnie innym gatunku?

Moda na MOBA trwa i nic dziwnego, że ciągle powstają kolejne klony dwóch najbardziej popularnych gier tego gatunku – Leauge of Legends i Defense of the Ancients. Nikt jednak nie spodziewał się zapowiedzi kolejnej części Dead Island właśnie w takiej formule. O grze wiadomo na razie bardzo mało. Deep Silver przedstawia ją jako ZOMBA – Zombie Online Multiplayer Battle Arena – osadzone w uniwersum znanym z dwóch poprzednich części. W rozgrywce rywalizować ze sobą będą trzy zespoły.

Dead Island: Epidemic trafi wyłącznie na pecety i będzie oparte na modelu F2P. Producent gry nie jest znany – wiemy jednak, że nad grą nie pracuje polski Techland. Więcej informacji mamy uzyskać podczas targów Gamescom, które odbędą się jeszcze w tym miesiącu.

Zainteresowani mogą zapisać się na newsletter na oficjalnej stronie gry.

0
Źródło: Polygon
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.