Dead Rising 3 – rewelacyjny, kinowy zwiastun dla fanów zombie

Ostra rozwałka, wszechstronne użycie broni, wariacka konstrukcja pojazdu z "niczego", a do tego pewna piękna, blond dziewczyna, która nie pozwoli sobie dmuchać w kaszę...

Nie wszyscy muszą lubić dark fantasy, by docenić kunszt najnowszego zwiastuna Wiedźmina. Podobnie jest w przypadku Dead Rising. Nie musimy być fanami zombie, by z radością oglądać poniższy trailer! Kinowe zapowiedzi gier to często mini-arcydzieła, które choć nie mówią nam niczego na temat właściwej rozrywki to niejednokrotnie lepiej niż wszystko inne wprowadzają nas w odpowiedni klimat.

W Dead Rising 3 ponownie zwiedzimy otwarty świat wypełniony tysiącami nieumarłych. Nasz bohater będzie mógł konstruować szaleńcze bronie z własnych znalezisk, a także wykorzystywać pojazdy do eksploracji w terenie. Produkcja Capcomu zapowiada się świetnie i jak na razie została zapowiedziana wyłącznie na Xboxa One.

0
Źródło: IGN
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.