Ewolucja grafiki na konsolach Playstation – wideo

Już w przyszłym tygodniu, podczas targów Gamescom poznamy datę premiery PS4. To dobry czas, by sięgnąć pamięcią do przeszłości i zobaczyć jak wielkiego postępu dokonał jeden z największych gigantów branży elektronicznej. Przed wami materiał podsumowujący 19 lat istnienia marki PlayStation.

Niedługo poznamy datę premiery konsoli ósmej generacji. Od czasów pierwszego PlayStation wydanego w Japonii w 1994r. ówcześni gracze doczekali się już swoich dzieci, z którymi być może wspólnie zasiądą przed telewizorami z padem w dłoni. Poniższe wideo przywoła w Was nostalgię za wspaniałym okresem dzieciństwa, kiedy to z rudym jamrajem przemierzało się kolorowe światy, walczyło z potworami z Cloudem i ścigało po torach w Ridge Racerze. Ewolucja grafiki była widoczna z każdą odsłoną nowej generacji konsol. Film kończy się na kadrze z najnowszej odsłony Final Fantasy – szczegółowy obraz miasta zbudowanego na wodzie jest jakby obietnicą wizualnych cudów, które czekają nas na PlayStation 4…

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.