Firefox dla Androida z ulepszonym interfejsem

Mozilla zdaje sobie sprawę z tego, jak istotnymi w dzisiejszych czasach urządzeniami są smartfony i tablety. Dlatego też nie spoczywa na laurach i cały czas szlifuje swoją przeglądarkę dla systemu Android.

Firefox jest bardzo popularną przeglądarką na komputerach osobistych. Niestety, nie cieszy się takim powodzeniem na smartfonach i tabletach. Mozilla chce to zmienić, cały czas usprawniając swój produkt.

Tym razem ulepszono interfejs przeglądarki. Jest on póki co dostępny tylko w jej rozwojowej wersji (nightly build), nad którą prace nadal trwają. Ekran startowy w owej nowej wersji został połączony z „Awesomescreen”, pozwalając na łatwe przełączanie się do historii przeglądania, zakładek czy miniaturek najchętniej odwiedzanych witryn. Odświeżono też nieco stylistykę interfejsu i dodano licznik otwartych kart.

Wersję rozwojową Firefoxa można pobrać z tego adresu. Przypominamy jednak, że nie jest to ukończony produkt i jest przeznaczony tylko do testów. Osoby owymi testami niezainteresowane powinny poczekać, aż aktualizacja pojawi się w sklepie Google Play.

0
Źródło: Mozilla
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.