Galaxy Note III z akumulatorem o pojemności 3450 mAh

Smartfony są już szybkie, nawet bardzo szybkie. Mają też gigantyczne ekrany o nieprzyzwoicie wysokich rozdzielczościach.

Potrafią ładować się bezprzewodowo, robić świetne zdjęcia, reagować na polecenia użytkownika za pomocą głosu i robić mnóstwo innych rzeczy, których sensu czasem nie potrafimy wyjaśnić. W związku z tym coraz więcej użytkowników zwraca uwagę na to, że jedyne czego im brakuje w dzisiejszych smartfonach, to dłuższy czas pracy na baterii.

Wg doniesień PhoneArena sytuację ma szanse poprawić Samsung Galaxy Note III. Pierwsza generacja Note była wyposażona na duży jak na swoje czasy akumulator o pojemności 2500 mAh. Note II korzysta już z ogniwa 3100 mAh. Note III ma korzystać z akumulatora o pojemności 3450 mAh. To więcej niż w Galaxy Mega 6.3, gdzie bateria ma 3200 mAh. Również konkurenci w postaci HTC One Max oraz Xperii Z Ultra będą korzystały z mniej pojemnego ogniwa – 3000 mAh.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.