Google już testuje Androida Key Lime Pie

Google dopiero co odświeżył Androida Jelly Bean, a już pracuje nad kolejną edycją systemu o nazwie Key Lime Pie. System najwyraźniej jest już testowany.

W Sieci wykryto dwa urządzenia Nexus, które posiadały kompilację Androida oznaczoną jako KRS36B. Istotna jest tu literka „K”, bowiem jak dotąd zawsze zgadzała się z nazwą danej edycji Androida. Na chwilę obecną oznaczenie Androida Jelly Bean zaczyna się od „J”.

O samym systemie nie wiemy, niestety, nic. Według niepotwierdzonych informacji, ma on zadebiutować wraz ze smartfonem Nexus 5, który ma ponoć przypominać LG Optimus G2. Jeżeli to prawda, to Nexus 5 będzie posiadał 5,2-calowy wyświetlacz IPS LCD pracujący w rozdzielczości Full HD, bardzo cienką obudowę 2,3-gigahercowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 i dwa lub trzy gigabajty pamięci RAM. Ma również nie zabraknąć 13-megapikselowego aparatu i baterii o pojemności 2700 mAh.

0
Źródło: Trusted Reviews
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.