Google Keep z powiadomieniami przypisanymi do lokalizacji

Google Keep to nowy notatnik firmy Google stworzony na potrzeby Androida. Aplikacja jest dostępna również z komputerów przez przeglądarkę internetową.

Google Keep najłatwiej porównać do Evernote, czy też Microsoft OneNote. Aplikacja Google oferuje tworzenie notatek zwykłych oraz głosowych, a od najnowszej wersji wspiera także powiadomienia i integrację z Google Now. Jak to działa? Podobnie jak w iOS.

Przypomnienia mogą być przypisywane nie tylko do godziny, ale także do lokalizacji. Czyli smartfon przypomni nam o określonej czynności np. dopiero gdy wykryje, że już wróciliśmy do domu, lub przejeżdżamy obok konkretnego sklepu. Wtedy telefon powiadomi nas o tym właśnie przez Google Now. Ponadto można dodawać zdjęcia z galerii oraz dodano pasek boczny, który pojawia się już niemal we wszystkich aplikacjach Google dla Androida. Najnowszą wersję Google Keep będzie można już niebawem pobrać ze sklepu Play.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.