Grand Theft Auto V również na PC!

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku pojawi się wkrótce na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. To jednak nie jedyne platformy, na które gra będzie dostępna.

Jak dotąd Rockstar Games milczał na temat wersji Grand Theft Auto V w wersji na komputery PC. Gra miała się pojawić tylko na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. A co z wersją PC? Informacje na ten temat najwyraźniej posiada Chris Evenden, dyrektor ds. relacji inwestorskich w Nvidii.

Podczas ogólnej rozmowy na temat rynku PC stwierdził, że gracze używający komputerów osobistych „szykują swoje systemy na duży wybór gier wideo, w tym murowane hity, takie jak Call of Duty: Ghosts, Grand Theft Auto V i Assassin’s Creed IV”.

Nvidia współpracuje z czołowymi twórcami gier, by pomóc im optymalizować ich produkcje pod karty GeForce. Pomagała przy tworzeniu Assassin’s Creed IV i Call of Duty. Wygląda na to, że przez przypadek zdradziła tajemnicę kolejnego partnera.

0
Źródło: Seeking Alpha
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.