iPhone 5C i iPad 5 na wideo

Pojawia się coraz więcej niepotwierdzonych informacji na temat tańszego, plastikowego iPhone'a, który miałby się pojawić na rynku jeszcze w tym roku. Tym razem zaprezentowano nam materiał wideo. Czy jest autentyczny?

Na klipie widać obudowę iPhone’a 5C leżącą obok, w celach porównawczych, iPhone’a 5. Wygląd, kształt i szczegóły obudowy wyglądają identycznie jak poprzednie „wycieki”, co pozwala nam coraz bardziej wierzyć w ich autentyczność. Tańszy iPhone ma pozwolić Apple’owi na podbicie ogólnej sprzedaży smartfonów tej firmy.

Na drugim filmie widać obudowę od iPada 5, która ponownie, wygląda tak samo, jak na wcześniejszych materiałach, co może świadczyć o jej autentyczności. Ponownie widać, że tablet ma cieńszą ramkę wokół ekranu niż aktualny model.

Powyższe informacje zweryfikować będziemy mogli dopiero jesienią, kiedy to Apple ma zaprezentować oficjalnie swoje nowe produkty.

0
Źródło: 9to5Mac
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.