Jak zamienić dowolną ścianę w dotykowy ekran?

Ubi Interactive to startup, który zdecydował się wziąć udział w programie Kinect Accelerator. Zapewnia on młodym firmom dofinansowanie, przestrzeń biurową i narzędzia, by mogły się rozwijać. Oto jak wykorzystano te zasoby.

Ubi Interactive stworzył prostą, a (podobno) skuteczną metodę na zamienienie ściany w ekran dotykowy. To, czego potrzebuje użytkownik, to projektor, kontroler Kinect dla Windows oraz oprogramowanie firmy Ubi, które jest już testowane przez kilka korporacji.

Zamiast prezentować swoim klientom zwykłe ilustracje, firmy które testują nasz program, mogą tworzyć interaktywne, trójwymiarowe plany i wyświetlać je na ścianie. Klienci mogą do nich podchodzić i obracać prezentację, robić zbliżenia i oddalenia i wchodzić w inne interakcje — czytamy w opisie wynalazku.

Oprogramowanie testuje obecnie ponad 50 firm. Ceny zaczynają się od 149 dolarów a kończą na 1499 dolarach, w zależności od tego, jakie możliwości ma oferować sprzedawany zestaw. Więcej informacji: tutaj.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.