Mapy Google kontra utrudnienia w ruchu drogowym

Google w końcu rozpoczął wdrażanie usługi Waze do Map Google. Gigant kupił Waze'a w czerwcu za 966 milionów dolarów. Usługa ta pozwala jej użytkownikom na umieszczenie informacji o wypadkach drogowych, robotach drogowych, zmianach w organizacji ruchu i innych utrudnieniach.

Usługa Waze zaczyna pojawiać się już w Mapach Google, w wersji zarówno dla Androida, jak i iOS-a. Niestety, póki co, Waze działa wyłącznie w Wielkiej Brytanii, Argentynie, Brazylii, Chinach, Kolumbii, Ekwadorze, Francji, Niemczech, Meksyku, Panamie, Peru, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych. Nie wiemy kiedy zostanie ona uruchomiona w naszym kraju.

Usługa ta pozwala jej użytkownikom na umieszczenie informacji o wypadkach drogowych, robotach drogowych, zmianach w organizacji ruchu i innych utrudnieniach.

Niestety, odkąd Waze należy do Google’a, usługa ta przestała być rozwijana w wersji dla Windows Phone i nie należy się spodziewać, by to się zmieniło.

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.