Microsoft potwierdza: Windows 8.1 gotowy!

Firma Microsoft oficjalnie potwierdziła krążące po Internecie plotki: Windows 8.1 i Windows RT 8.1 są już gotowe i przekazane partnerom OEM, by ci mogli preinstalować systemy na wyprodukowanych przez siebie komputerach. My jednak musimy uzbroić się w cierpliwość.

Windows 8.1 jest już gotowy, ale my nieprędko będziemy mogli go zainstalować. Owa darmowa aktualizacja dla Windows 8 zostanie bowiem udostępniona szerokiej publice poprzez Sklep Windows dopiero 18 października. Co więcej, użytkownicy sieci MSDN i TechNet nie otrzymają zwyczajowego wcześniejszego dostępu do systemu.

Prace jednak nadal trwają. Microsoft, jak twierdzi, dokonuje teraz „ostatnich szlifów” systemu. Wszystkie jednak ewentualne poprawki trafią już do systemu nie bezpośrednio, a zostaną opublikowane w usłudze Windows Update.

Windows 8.1 będzie dostępny za darmo dla użytkowników Windows 8. Wprowadza on przycisk Start, nowe możliwości personalizacji systemu a także niezliczoną ilość innych zmian.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.