Nie ma mocniejszego smartfona na rynku

Zapewne nazwa Pantech nic wam nie mówi. Nic dziwnego, nie jest to jeden z wielkich producentów. Ale w swoim kraju liczy się tak, jak jego potężni rywale.

Koreański Pantech na swoim rodzimym rynku z powodzeniem konkuruje z takimi gigantami, jak Samsung czy LG, ale nic dziwnego, skoro w ofercie ma takie urządzenia. Jego najnowszy produkt o nazwie Vega LTE-A to smartfon, wyposażony w 5,6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 z taktowaniem 2,3 GHz, 2 GB pamięci RAM, a także standard łączność LTE-A, który zapewnia znacznie szybsze transfery danych dochodzące do 150 Mbps (a w teorii jeszcze więcej).

Nad pracą telefonu czuwał będzie system operacyjny Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean. Pantech Vega trafi do sprzedaży na koreańskim rynku już 8 sierpnia. Niestety, niewielkie są szanse, aby dotarł do Europy.

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.