Nokia TANA: świetnie dopracowany projekt tabletu

Kiedy pierwszy raz trafiłem na tę informację, kilka razy sprawdzałem, że mowa jest jedynie o projekcie, a nie realnie istniejącym urządzeniu. Nokia TANA wygląda bowiem niezwykle realistycznie, a na dodatek... po prostu ładnie i zgrabnie.

Zresztą znamy nawet sporo parametrów technicznych tego „urządzenia”: 7,4-calowy ekran o rozdzielczości Full HD (1920×1080 pikseli), dwa moduły aparatów (z przodu 3 mln pikseli, z tyłu 14 mln pikseli z obiektywem Zeissa), wymiary 203×108×7 mm (bardzo niewielka grubość!), waga 310 gramów.

Projektant – Juri Karasjov – wspomina także o bardzo dobrej jakości głośnikach i świetnej wydajności w odtwarzaniu grafiki podczas grania lub oglądania filmów.

Jednym słowem – bajka;-) Niestety, właśnie tak należy ten projekt traktować, niemniej trzeba przyznać, że jest to bajeczka wyjątkowo ładna i perfekcyjnie dopracowana.

A jakie jest Wasze zdanie?

0
Źródło: Yankodesign.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.