Nowy iPhone 5S będzie dostępny w wersji 128 GB

Premiera nowego, taniego iPhone'a 5C wciąż nie jest pewna, bo żadnych oficjalnych wieści na ten temat nie mamy, ale z pewnością Apple tej jesieni pokaże nową, flagową wersję swojego telefonu.

Premierę zaplanowano na 10 września, choć wciąż nie wiemy, czy Apple pokaże tego dnia jeden, czy też dwa nowe produkty, czy obok flagowego iPhone’a 5S zobaczymy także poliwęglanowego iPhone’a 5C. W każdym razie z pewnością tego dnia zobaczymy kolejną wersję telefonu firmy z Cupertino, a ostatnie dywagacje analityków sprowadzają się do pojemności pamięci nowego iPhone’a.

Według wcześniej niezawodnego analityka popularnej firmy KGI, Ming-Chi Kuo, Apple rozpocznie sprzedaż nowego modelu iPhone’a z pamięcią o pojemności aż 128 GB. Przypomnijmy, że firma z Cupertino ma już w swoim portfolio urządzenie mobilne (nie liczymy tu MacBooków z napędami SSD) o takiej pojemności, mianowicie iPada 4 w wersji 128 GB.

iPhone 5S z tak dużą ilością pamięci, zachowując obecny schemat cenowy firmy, kosztowałby 499 dolarów, ale przy podpisaniu 2-letniej umowy…

0
Źródło: GSM Arena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.