Nowy iPhone już za niecały miesiąc?

Czekasz z wymianą smartfonu na najnowszego iPhone'a? Według redakcji AllThingsD, wkrótce się już doczekasz. Jak twierdzi, Apple go zaprezentuje już dziesiątego września.

AllThigsD ma fart do przewidywania dat konferencji Apple’a. Udało mu się to zarówno przy okazji prezentacji poprzedniego iPada, jak i poprzedniego iPhone’a. Niestety, redakcja nie podaje gdzie owa konferencja będzie miała miejsce. Zazwyczaj jednak obywają się one albo w Moscone Center w San Francisco, albo w siedzibie głównej Apple’a w Cupertino.

Na razie nie wiemy nic o nowym iPhone, poza tym, że wraz z nim zadebiutuje system operacyjny iOS 7. Według plotek, nowy smartfon nazywać się będzie iPhone 5S. Apple ponoć umieścił w nim układ NFC, wyświetlacz IGZO, 2 GB pamięci RAM i ośmiomegapikselowy aparat.

Apple pracuje ponoć również nad tańszą wersją iPhone’a o nazwie 5C. Ma on mieć plastikową obudowę i stawić czoła Androidowi, który w segmencie tanich smartfonów radzi sobie wyśmienicie.

0
Źródło: AllThingsD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.