Nvidia i Ubisoft zawiązują sojusz

Firma Nvidia poinformowała o zawarciu sojuszu z firmą Ubisoft, dzięki któremu gracze korzystający z komputerów PC i kart GeForce otrzymają ulepszone wersje gier Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, Assassins Creed IV Black Flag i Watch Dogs.

Zespół ds. rozwoju technologii firmy Nvidia podjął bliską współpracę z programistami firmy Ubisoft, pomagając we wdrażaniu nowoczesnych technologii graficznych, dzięki którym nowe gry mają cechować się większym realizmem. Jednym z przykładów takich technologii jest antialiasing TXAA, który umożliwia osiągnięcie płynnej animacji a także miękkich cieni, efektu HBAO+ oraz zaawansowanej tesselacji w ramach standardu DirectX 11.

Wersja gry Splitner Cell Blacklist na komputery PC, opublikowana w dniu 20 sierpnia (premiera polska 22-go sierpnia), jest już dostępna w sprzedaży w zestawach z procesorami graficznymi GeForce GTX 660, 660 Ti, 670, 680, 760, 770 i 780.

0
Źródło: Nvidia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.