Odwiedź lwy, tygrysy i pandy przy pomocy Google Street View

Jeśli lubisz oglądać dziką przyrodę, ale utknąłeś na stałe w miejskiej dżungli możesz od dzisiaj nie wstając z fotela obejrzeć najbardziej egzotyczne zwierzęta.
O ile lwy, czy tygrysy mamy okazję oglądać w naszych polskich ogrodach zoologicznych, tak niektóre zwierzęta zobaczymy tylko w kilku miejscach na świecie. Przykładowo w ośrodku badawczym Chengdu w Chinach znajdziemy 30% całej populacji pandy wielkiej oraz kilka osobników pandy czerwonej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by odwiedzić także zoo w San Diego, Houston, Atlancie, Ontario (ten ogród polecamy zwłaszcza miłośnikom kotowatych), Singapurze (największa kolonia orangutanów), safari w niemieckim Stukenbrock. Google wybrało się także do naszych polskich ogrodów zoologicznych – w Warszawie i Wrocławiu. Oczywiście nic nie zastąpi prawdziwego spaceru wśród fauny i flory, ale jeśli planujecie wyjazd do wymienionych miejscowości warto sprawdzić co dany ogród ma do zaoferowania.

Wszystkie zoo dostępne na Google Street View znajdziecie pod TYM linkiem.

Źródło: Google Blog
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.