Oficjalna aplikacja Microsoft Office dla Androida!

Użytkownicy Androida, którzy posiadają wykupiony abonament Office 365, mogą pobrać dziś na swoje smartfony oficjalny pakiet Microsoft Office. Polscy użytkownicy mają mieć dostęp do aplikacji za kilka tygodni, Amerykanie mają ją już dziś.

Aplikacja Office dla Androida bardzo przypomina wersję da iOS-a, którą Microsoft wydał w czerwcu. Oznacza to, że można edytować dzięki niej i tworzyć dokumenty Excela, Worda i PowerPointa. Można umieszczać wykresy, animacje, obiekty graficzne i inne nietypowe elementy, a także, w stopniu bardzo podstawowym, formatować tekst.

Brakuje póki co obsługi tabletów, co może nieco rozczarowywać. Aplikacja synchronizuje się z dokumentami umieszczonymi w chmurze SkyDrive lub SkyDrive Pro. Polscy użytkownicy Office 365 mogą pobrać aplikację za darmo, ale, niestety, dopiero „za kilka tygodni”. Póki co, jest ona dostępna wyłącznie na rynku amerykańskim. Wymaga systemu Android Ice Cream Sandwich lub nowszego.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.