Rozczarowujące wieści dla subskrybentów MSDN/TechNet

Microsoft kończy prace nad Windows 8.1. Wkrótce gotowy system trafi do partnerów OEM. Czy subskrybenci MSDN i TechNet dostaną go, jak zawsze, przed czasem?

Od niepamiętnych czasów Microsoft udostępniał subskrybentom MSDN i TechNet nowe wersje Windows przed ogólnoświatową premierą. Windows 8 został ukończony pierwszego sierpnia, a już dwa tygodnie później był dostępny dla owych subskrybentów.

Tym razem ma być inaczej. Według anonimowych informatorów Mary Jo Foley z ZDNet, Microsoft ma zamiar udostępnić wszystkim osobom gotowy system tego samego dnia, w połowie października. Zyskany czas najprawdopodobniej będzie wykorzystany na dodatkowe testy i wyszukiwanie błędów w systemie.

Microsoft nie potwierdza ani nie zaprzecza tym informacjom. Przypominamy też, że sieć TechNet wkrótce zostanie zamknięta. Od 31 sierpnia Microsoft nie będzie przyjmował nowych użytkowników ani odnawiał subskrypcji istniejącym. Sieć zostanie wyłączona w momencie, jak wszystkim dotychczasowym użytkownikom wygasną konta.

0
Źródło: ZDNet
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.