Tak (słabe) zdjęcia robi Sony i1 Honami

Smartfon o nazwie kodowej Honami ma być kolejnym krokiem milowym w dziedzinie smartfonowej fotografii. Wygląda jednak na to, że będzie wielkim niewypałem.

Do Sieci trafiły pierwsze zdjęcia testowe, wykonane rzekomo 20-megapikselowym przetwornikiem CMOS smartfona Sony i1 Honami. Rzekomo, bowiem nie pochodzą one z oficjalnego kanału japońskiego producenta. Zostały one jednak opatrzone takim samym tagiem EXIF, w którego opisie widnieje numer modelu „C6903 (Honami LTE)”. Sugerować się jednak tym zbytnio nie powinniśmy.

Jak możecie zobaczyć powyżej i poniżej, zdjęcia są dość kiepskie i z pewnością nie zwiastują jakiejkolwiek rewolucji. Z drugiej strony, zostały wykonane w obniżonej rozdzielczości 8 Megapikseli i najprawdopodobniej urządzeniem testowym z niedopracowanym zarówno sprzętem, jak i oprogramowaniem. Przynajmniej taką mamy nadzieję.

Mamy również nadzieję, iż wszystko wyjaśni się już 4 września, kiedy to ma oficjalnie zadebiutować nowy, high-endowy smartfon Sony.

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.