Wiedźmin 3: Odliczanie rozpoczęte

Fani Wiedźmina mogą zacierać już ręce, ponieważ jutro, o godzinie 20.00 CD Projekt RED odsłoni tajemnicę związaną z ostatnią częścią przygód Geralta.

Na stronie http://thewitcher.com/killingmonsters/ widnieje taki oto licznik, który sugeruje, że już jutro doczekamy się nowych materiałów o grze. Od czasu zapowiedzi gry poznaliśmy na tyle dużo informacji, by wiedzieć, że szykuje się hit na światową skalę – zresztą nie bez powodu samo Warner Bros. będzie promowało polską grę w USA.

CD Projekt RED bardzo oszczędnie dawkuje nam jednak materiały promocyjne – do tej pory jedynym filmem ukazującym fragmenty rozgrywki był zwiastun premierowy. Zbliżają się jednak targi Gamescom, na których firma pokazać ma nowy trailer przygotowany przez Tomasza Bagińskiego. Być może tajemniczy licznik to przedsmak tego materiału. A może jeszcze coś innego?

Na stronie można już teraz pobrać paczkę z tapetami do trzeciej części gry oraz pełną wersję utworu, który przygrywał w trailerze premierowym. A co pojawi się jutro? Zobaczymy za kilkanaście godzin…

0
Źródło: thewitcher.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.