Wyciekła nowa kompilacja Windows 8.1, tuż przed premierą!

64-bitowa wersja Windows 8.1 jest już do pobrania, nielegalnie, z sieci torrent. To kompilacja przeznaczona do wewnętrznych testów, sam system nadal nie jest ukończony. Co znajdziemy w nim nowego?
W Windows 8.1 pojawi się samouczek

W Windows 8.1 pojawi się samouczek

Od czasu udostępnienia Windows 8.1 Preview, czyli poglądowej edycji do testów konsumenckich, minęło już wiele tygodni. Wkrótce Microsoft ma udostępnić ukończoną wersję systemu. Dziś jednak do Internetu wyciekła kompilacja znacznie nowsza, niż wyżej wspomniana edycja Preview. Czy coś się zmieniło?

Doszła jedna, bardzo istotna rzecz. Aplikacja „Pomoc i Porady” już działa, oferując serię samouczków ułatwiających przesiadkę z Windows 7. Innych większych zmian, póki co, nie stwierdzono. Pamiętajmy jednak, że kompilacja ta dopiero co się pojawiła w Sieci nie została jeszcze gruntownie przetestowana.

Windows 8.1 ma się pojawić jako darmowa aktualizacja do Windows 8 w okolicach jesieni. Pojawi się w niej przycisk Start, a interfejs Modern został znacznie usprawniony.

0
Źródło: WinBeta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.