Android 4.4 KitKat z nowym interfejsem, mamy pierwsze zdjęcia!

Wygląda na to, że miłość do kolorowych interfejsów to już nie tylko domena Nokii i (od niedawna) Apple. W Sieci pojawiły się zdjęcia Androida 4.4.

Na jednym z nich widać aplikację wiadomości SMS/MMS, która prezentuje się nieco inaczej niż w Androidzie 4.2/4.3. Kolejny zrzut ekranu to aplikacja telefonu, gdzie zmiany są jeszcze bardziej widoczne. Warto zwrócić na pasek powiadomień, dotąd czarny, a teraz dostępny w różnych kolorach.

Kolejne zdjęcia pokazują ustawienia telefonu (tu akurat bez większych zmian) oraz główny pulpit urządzenia. Widać na nim odświeżone ikony. Choć zmiany nie są duże, widać że każda z ikon została przeprojektowana i uproszczona.

Nie wiadomo jednak czy mamy do czynienia z autentycznym wyciekiem. Część źródeł podaje to jako wiarygodną informacje, inne zaś sugerują że zdjęcia są fałszywe.

Wszystkiego dowiemy się już jednak w październiku. Właśnie wtedy powinien zadebiutować nowy smartfon Google – Nexus 5 oraz system operacyjny Android 4.4 KitKat.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.