Blizzard rejestruje tajemniczy tytuł

AJ Park - kancelaria, która wcześniej rejestrowała dla Blizzarda takie tytuły jak "Reaper of Souls", czy "Hearthstone" złożyła kolejny wniosek, w którym pojawia się nazwa: "Heroes of The Storm".

Fani gier Blizzarda nie czekali ze swoimi spekulacjami na dodatkowe informacje. W Sieci pojawiło się już tysiąc hipotez. Niektórzy twierdzą, że Heroes of The Storm będzie długo zapowiadaną grą typu MOBA, znaną pod jej roboczym tytułem „Blizzard Allstars”. Pojawiają się też głosy, że jest to kolejny dodatek do World of Warcraft przygotowywany na szybko ze względu na lawinowo spadającą liczbę abonentów WoW’a.

Najbardziej oczywiste rozwiązanie tej zagadki, czyli drugi dodatek do Starcrafta 2 jest najmniej popularną teorią. Tytuł pasuje do rasy protosów (na której skupiać się będzie następny dodatek do SC2), wniosek rejestracyjny zawiera w sobie informacje o tym, że Heroes of The Storm będzie grą wydawaną na płytach (co raczej przekreśla MOBĘ) no i z punktu widzenia planu wydawniczego Blizzarda, dodatek do Starcrafta 2 jest najbardziej prawdopodobny.

Więcej dowiemy się z pewnością na Blizzconie, który odbędzie się niebawem – 8 listopada.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.