Dlaczego na iPhone 5 pisze się tak wygodnie?

Większość testów telefonów polega na sprawdzeniu możliwości oprogramowania, aparatu, uruchomieniu kilku benchmarków i opisania tego w zwięzły sposób.

Niewielu testerów decyduje się jednak na badanie reakcji wyświetlacza. Powód jest prosty, jest to dosyć trudne. A responsywność, czyli czas który upływa od dotknięcia ekranu, do reakcji telefonu jest istotny. Zwłaszcza podczas pisania.

Korzystając z iPhone łatwo zauważyć, że pomimo niewielkiego ekranu (3,5″ lub 4″), znaki wprowadza się bez większych komplikacji.

Do testów użyto kamery, która może zarejestrować 240 klatek na sekundę i specjalnego urządzenia pomiarowego. Wynika z nich, że iPhone 5 jest aż dwukrotnie szybszy od smartfonów z Andoroidem (Galaxy S4) oraz Windows Phone (Lumia 928). W zestawieniu znalazł się także leciwy iPhone 4 i choć działał wolniej od najnowszego smartfona Apple, był i tak szybszy od reszty konkurentów. Cały artykuł znajdziecie

pod tym adresem

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.