Firefox Beta dla Androida z trybem „guest mode”

Kupiłeś sobie nowy telefon lub tablet? Z pewnością każdy będzie chciał go zobaczyć, uruchomić kilka aplikacji i prawdopodobnie jedną z nich będzie przeglądarka internetowa.

Jeżeli nie życzysz sobie, by wszyscy znali historię twojego przeglądania, powinieneś zainteresować się nową wersją przeglądarki Firefox dla Androida.

Firefox Beta obsługuje teraz Guest mode. Uruchomienie nowej funkcji powoduje ukrycie wszystkich otwartych kart, historii oraz zakładek, a to oznacza że osoba korzystająca z naszego urządzenia nie dowie się jak często zaglądamy na pudelka. Kiedy sesja zostanie zakończona, jej historia zniknie, a przeglądarka wyświetli wszystkie dane, które były obecne przed jej uruchomieniem.

Firefox 25 potrafi także ustawiać tapetę systemu oraz przypisywać zdjęcia do kontaktów zapisanych w telefonie. Poprawiono też menu ustawień, wg twórców jest teraz bardziej intuicyjne. O wszystkich zmianach przeczytacie

w tym miejscu

, a najnowszą wersję Firefoksa można pobrać

z Google Play

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.