Gmail dla Androida z bardziej czytelnym widokiem konwersacji

Google nie ustaje w poprawianiu swoich aplikacji dla systemu Android. Tym razem przyszła pora na oficjalną aplikację poczty Gmail.

Zupełnie zmieniona wersja poczty Gmail dla Androida pojawiła się przed wakacjami. Interfejs aplikacji został zmieniony niemal całkowicie. Pojawiła się obsługa gestów swipe oraz dodano obsługę skrzyni odbiorczej na podkategorie, gdzie automatycznie trafiały m.in. powiadomienia z Facebooka, czy mailingi z różnych portali.

Dziś producent oficjalnie zapowiedział wydanie kolejnej wersji aplikacji Gmail dla Androida. Najważniejszą zmianą jest odświeżony interfejs. Widok konwersacji stał się bardziej przejrzysty i łatwiejszy do zrozumienia. Pojawiły się także checkboxy do zaznaczania wielu wątków jednocześnie, dzięki czemu można je w prosty sposób przenieść, zarchiwizować lub usunąć. Nową wersją aplikacji pobierzecie

z Google Play

. Wymaga ona Androida 4.0 lub nowszego.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.