Google Chrome dla iOS 7 z zupełnie nowym interfejsem

Google ogłosiło dzisiaj, że przeglądarka Chrome dla mobilnego systemu operacyjnego Apple właśnie została zaktualizowana.

ersja oznaczona numerem 30 została wyposażona w zupełnie nowy interfejs zgodny z najnowszą wersją systemu – iOS 7. Ponadto aplikacja lepiej integruje się z aplikacjami Google na smartfonach i tabletach Apple. Gdy zalogujemy się przez przeglądarkę na koncie Google wpisywanie hasła w innych aplikacjach nie będzie już konieczne.

Fani Google ucieszą się też z możliwości uruchamiania linków w innych aplikacjach tej firmy. Oznacza to, że klikając na link YouTube uruchomi się aplikacja YouTube, a szukając adresu zostaniemy od razu przeniesieni do map Google. To samo dotyczy poczty Gmail oraz Google Drive.

Poprawiono również wyszukiwanie głosowe, ale z tego skorzystają tylko osoby używające języka angielskiego. Teraz możemy zapytać przeglądarkę „Kto jest prezydentem Stanów Zjednoczonych?”, a po wysłuchaniu odpowiedzi dodać „Do jakiej szkoły uczęszczał”, a wyszukiwarka będzie wiedziała o kogo pytamy. Aplikację można pobrać z App Store.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.