GoPro Hero 4: Wideo 4K w 30 fps oraz 1080p w 120 fps!

GoPro to firma, która zajmuje się produkcją miniaturowych kamer, które są lekkie, odporne na wstrząsy i warunki atmosferyczne i można je bez obaw przyczepiać do samochodów, czy nawet samolotów.

Najnowszym produktem firmy jest imponujący model Hero 3 Black Editon, który zadebiutował pod koniec 2012 roku. Kamera umożliwia rejestrowanie obrazu w rozdzielczości 1080p w slow-motion (60 fps), a także w wyższych rozdzielczościach – 2,7K w 30 fps oraz 4K w 12 fps. Wszystko wskazuje jednak na to, że te całkiem imponujące parametry zostaną niebawem przyćmione przez model Hero 4.


Wg najnowszych informacji nowa kamera GoPro będzie działała pod kontrolą procesora Ambarella A9 4K, który poza wsparciem dla 4K w 30 fps umożliwia rejestrowanie obrazu 1080p w 120 fps oraz 720p w aż 240 fps. To oznacza nie tylko niesamowitą jakość obrazu, ale także duże możliwości w slow-motion.

Pełną specyfikację nowego układu Ambrella A9 znajdziecie w pliku PDF na stronie producenta. Premiera nowej wersji GoPro powinna nastąpić jeszcze przed końcem tego roku.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.