Jak smakuje pizza z kartonu?

Najnowsza gra Quantic Dream będzie składała się z wielu animacji. Każda sekwencja w grze została najpierw nagrana w studiu przy użyciu technologii motion capture. Dla aktorów było to prawdziwe wyzwanie, ponieważ zamiast scenografii musieli wspomagać się głównie swoją wyobraźnią.

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak wygląda praca aktorów na planie gry wideo, ile czujników należy umieścić na twarzy przed rozpoczęciem sesji motion capture, oraz dlaczego zamiast normalnej scenografii wykorzystuje się głównie karton – koniecznie obejrzyjcie powyższe nagranie. Jak się okazuje dobór aktorów w przypadku takich produkcji to sprawa kluczowa…

Premiera Beyond: Dwie Dusze będzie mieć miejsce już 8 października, wyłącznie na PS3. Fani Heavy Raina wezmę grę w ciemno, ale jeśli pozostali gracze będą mieli wątpliwości Sony udostępni 2 października wersję demonstracyjną gry, która obejmie dwa poziomy – „Jodie i Aiden” oraz „Ścigana”-, mające rozsmakować nas w niezwykłej historii głównej bohaterki.
0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.