Korporacje uciekają od Google Apps

Google Apps, czyli alternatywa dla Microsoft Office, zapowiadała się bardzo obiecująco. Niestety, coraz więcej firm rezygnuje z tego rozwiązania. I to dużych, istotnych firm.

Microsoft już nieraz chwalił się, jak to klienci uciekają od Google Apps i przepraszają się z Officem 365. Wczoraj podał nieco więcej konkretnych informacji, z których wynika, że 440 dużych korporacji tylko w przeciągu ostatniego roku porzuciło rozwiązanie Google’a, gdyż w praktyce okazało się ono gorsze od propozycji Microsoftu. Należą do nich, między innymi, Burger King Campbell’s czy Dixon Retail.

Niestety, musimy was uczulić, by przyjąć tę informację z dużym dystansem. Microsoft bowiem nie podał informacji dotyczących ilości klientów, którzy… porzucili Office’a na rzecz Google Apps. Poprosiliśmy Google’a o komentarz w tej sprawie. Jak tylko go otrzymamy, uaktualnimy newsa o te informacje.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.