Największa w Polsce impreza dla miłośników retroinformatyki

Jesienią Kraków znów stanie się miejscem pielgrzymek wszystkich miłośników retroinformatyki. Będzie to miało miejsce dzięki siódmej edycji Dawnych Komputerów i Gier.

Program imprezy zapowiada się bardzo atrakcyjnie

  • Interaktywna ekspozycja sprzętu. Zbudowanych będzie ok. sto stanowisk przeznaczonych do swobodnego korzystania i przede wszystkim grania. Każdy może siąść i bez emulatorów zagrać w największe hity ubiegłego wieku.
  • Konkursy i turnieje. Podczas eventu będzie okazja zmierzenia się z innymi graczami. Zostaną przeprowadzone konkursy wiedzowe oraz turnieje w takiej klasyki jak Micro Machines, PONG, Death Rally czy szereg innych kultowych gier.
  • Prelekcje. DKiG jest okazją do pogłębienia wiedzy i przy okazji przypodyskutowania na dawne, lecz często wciąż gorące tematy.

Dawne Komputery i Gry odbędą się 16 i 17 listopada w krakowskim CSW Solvay przy ul. Zakopiańskiej 62 w godz. 10-18. Zapraszamy!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.