Nowy Nexus 7 debiutuje na polskim rynku

Od początku września można składać zamówienia na nowy tablet Nexus 7 z 7-calowym ekranem Full HD i procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro.

Nowy Nexus 7 posiada 7-calowy ekran Full HD (323 ppi), oferujący panel IPS i chroniony szkłem Corning. Tablet oparto na czterordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon S4 Pro i dodano do tego 2 GB pamięci RAM. Asus i Google nie zapomnieli tym razem o tylnym aparacie o rozdzielczości 5 Megapikseli. Ponadto znajdziemy w urządzeniu dwuzakresowe WiFi, 1,2-megapikselową kamerę z przodu, opcjonalnie modem LTE 4G, 16 lub 32 GB wbudowanej pamięci flash, a także baterię, która zapewnić ma nawet do 10 godzin ciągłej pracy. Nad wszystkim czuwa system operacyjny Android 4.3 Jelly Bean.

Nowy Nexus 7 jest już dostępny w przedsprzedaży od początku września w cenach 999 zł (wersja z 16 GB i WiFi), 1199 (32 GB i WiFi) oraz 1499 zł (32 GB i modem LTE). Asus obniżył też ceny Nexusa 7 pierwszej generacji.

Tablet mierzy 8,65 mm grubości, zaś waży 290 gramów.

Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.