Pierwszy smartfon z CyanogenMod stworzy HTC?

Dwa dni temu dowiedzieliśmy się, że CyanogenMod jest już oficjalnie firmą, której celem będzie zwiększenie swoich udziałów w rynku mobilnych systemów operacyjnych.

Nowy CyanogenMod ma być prostszy w instalacji, bardziej funkcjonalny i dopracowany w porównaniu do Androida na którym bazuje i wciąż darmowy. Wszyscy zastanawiali się zatem skąd twórcy będą czerpać zyski i wygląda na to, że znamy już odpowiedź.

Wg unwiredview.com CyanogenMod Inc rozpoczął już współpracę z jednym z dużych producentów telefonów. Umowa jest już prawdopodobnie podpisana, zaś wszystko zostanie oficjalnie ogłoszone w ciągu najbliższych tygodni. Autorzy na podstawie Tweetów ekipy CyanogenMod sugerują, że tym producentem będzie właśnie HTC. Ponadto zarówno CM jak i HTC Developer Center znajdują się w tym samym mieście – Seattle. Są tu jacyś chętni na taki telefon?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.