Popyt na nowego iPhone’a jest „niesamowity”

iPhone 5s i iPhone 5c właśnie pojawiły się w sprzedaży, można je też było zamawiać przez ostatni tydzień w przedsprzedaży. I jak im idzie? Dokładnych liczb jeszcze nie znamy, ale popyt ponoć znowu przekroczył oczekiwania.

Popyt na nowe iPhone’y do tej pory był niesamowity, wyprzedaliśmy lub pozostało nam niewiele iPhone’ów 5s na stanie w niektórych sklepach — jak stwierdził przedstawiciel Apple’a. Faktycznie, czarne i szare iPhone’y nie są już dostępne od ręki (będą dostarczone za siedem do dziesięciu dni), a na złotego iPhone’a trzeba poczekać do… października. Na iPhone’y 5c również trzeba czekać do trzech dni z uwagi na problemy z podażą.

Tim Cook, dyrektor generalny firmy Apple, pojawił się w jednym ze sklepów Apple’a w Palo Alto, by przywitać się z pierwszymi klientami. Kolejki do sklepów ustawiają się po horyzont. Magia Apple’a minęła? Nic z tych rzeczy…

0
Źródło: AllThingsD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.