Prototyp Galaxy Gear na zdjęciu

Według niepotwierdzonych informacji, Samsung pracuje już od jakiegoś czasu nad inteligentnym zegarkiem Galaxy Gear. Zdjęcie, jakie publikujemy, przedstawia ponoć prototyp tego urządzenia.
Samsung Galaxy Gear (źródło: VentureBeat)
Samsung Galaxy Gear (źródło: VentureBeat)

Galaxy Gear ma zostać zaprezentowany ponoć jeszcze w tym tygodniu. Redakcja serwisu VentureBeat, jak twierdzi, miała okazję pobawić się owym zegarkiem. Niestety, nie pozwolono jej wykonać zdjęcia urządzenia, ale udało im się sfotografować… prezentowany im film promocyjny, na którym widać prototyp urządzenia.

Zegarek ma być uzupełnieniem trzymanego w kieszeni smartfonu. Będzie wyposażony w 3-calowy wyświetlacz, 4-megapikselowy aparat w bransoletce oraz głośniki w zapięciu. Bateria ma wystarczyć na 10 godzin pracy.

Zegarek, co nie dziwi, ma szczególnie dobrze współpracować ze smartfonami i tabletami Galaxy. Będzie też reagować na polecenia głosowe. Urządzenie ma przydać się szczególnie osobom prowadzącym aktywny tryb życia, ponieważ zostanie wyposażone w aplikacje pomagające monitorować tętno, ilość zużytych i przyjętych kalorii, krokomierz i wiele innych „gadżetów” tego typu.

Źródło: VentureBeat
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.