Smartfony Samsunga nie dla podróżników

Samsung postanowił blokować regionalnie swoje smartfony. Jak się okazuje, jeżeli pojedziesz w podróż służbową lub turystyczną na inny kontynent, nie będziesz mógł skorzystać z karty SIM lokalnego operatora. Posiadacze Galaxy Note 3 jako pierwsi będą narażeni na duże koszty roamingowe.

Kupiłeś lub kupiłaś w Polsce smartfon Galaxy Note 3? Mamy dla ciebie złe wieści, jeżeli dużo podróżujesz po świecie. Nie będziesz mógł lub mogła skorzystać z karty SIM lokalnego operatora, by zmniejszyć koszty związane z roamingiem. Smartfon nie pozwoli na jej wykorzystanie. Należy też pamiętać, by nie kupować Galaxy Note 3 na innym kontynencie niż twój: karta twojego operatora w takim przypadku nie zadziała.

Samsung oficjalnie potwierdza te informacje. Niestety, nie uzasadnia swojej decyzji na temat blokady nałożonej na jego smartfony. My, przyznajemy szczerze, nie mamy zielonego pojęcia czemu gigant podjął taką a nie inną decyzję.

0
Źródło: Clove Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.