Stary Assassin’s Creed w nowej wersji

Pamiętacie historię pierwszej kobiety-skrytobójczyni, która rozgrywała się w tym samym czasie co opowieść Connora z AC III? W przyszłym roku będziecie mieli okazję raz jeszcze wcielić się w Aveline - tylko tym razem na większym ekranie.

Na AC: Liberation czekałam z utęsknieniem, jednak gra rozczarowała mnie nie najlepszą grafiką, małą ilością zadań pobocznych i przede wszystkim nużącym scenariuszem (recenzja gry TUTAJ). Ale jak każdy Assassin’s Creed tak i ten sprzedał się świetnie, stając się równocześnie jednym z flagowych tytułów PS Vity. Od premiery gry minął prawie rok, gdy nagle Ubisoft obwieścił, że pracuje nad portem gry na PC, PS3 i Xboxa 360. Vita straci więc jeden ze swoich tytułów na wyłączność, ale za to pozostali gracze będą mogli przekonać się, ile jest warta ta część serii.

Assassin’s Creed: Liberation HD będzie posiadał zremasterowaną grafikę (już po trailerze widać, że kolory są bardziej jaskrawe), muzykę oraz 15 nowych misji. Nad portem pracuje ponownie bułgarski oddział Ubisoftu. Gra pojawi się w przyszłym roku – w bliżej nie zapowiedzianym terminie.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.