Uwierzyli, że aktualizacja do iOS 7 sprawi, że ich sprzęt będzie wodoodporny

Fałszywa reklama firmy Apple, w której iOS 7 reklamowano jako system, który sprawi, że iPhone'y i iPady staną się dzięki niemu wodoodporne wyglądała bardzo przekonująco. Na tyle, że niektórzy użytkownicy dali się nabrać i... zniszczyli swoje zabawki z logiem nadgryzionego jabłka.

Reklama pojawiła się w mediach społecznościowych i szybko zaczęła być udostępniana dalej, przez niczego nie podejrzewających użytkowników sprzętu Apple. Pomysł na ten niewybredny żart narodził się najprawdopodobniej na na kontrowersyjnym forum obrazkowym – 4chan, którego użytkownicy znani są ze specyficznego poczucia humoru.

Według tekstu „reklamowego”, nowy iOS został wyposażony w funkcję „smart-switch”, która odcina zasilanie urządzenia w chwili, kiedy wykryje jego zetknięcie z wodą. Oczywiście nowy iOS nie posiada takiej funkcjonalności, o czym szybko przekonali się niektórzy:

0
Źródło: news.sky.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.