Wymiatasz w League of Legends? Dostaniesz nawet 1000 zł premii do etatu!

Polska firma G2A, zajmująca się dystrybucją elektronicznych kluczy do gier poszukuje specjalisty ds. e-sportu i promocji marki. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że firma wypłaca solidną premię uzależnioną od ... wyników w grze.
League of Legends

League of Legends

E-sport na świecie rozwija się w błyskawicznym tempie i przynosi kolosalne zyski. W Polsce dopiero raczkuje, ale cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Z roku na rok pojawia się coraz więcej imprez e-sportowych takich jak Intel Extereme Masters czy ESL Pro Series. Bez wątpienia jest to przyszłościowy biznes. Jeśli osiągacie świetne wyniki w League of Legends powinniście i szukacie pracy na pełen etat powinniście zainteresować się poniższym ogłoszeniem.

Firma G2A poszukuje specjalisty ds. e-sportu, który będzie odpowiedzialny za kontakt ze streamerami i vlogerami na arenie międzynarodowej, utrzymywanie pozytywnych relacji ze sceną e-sportową, dbanie o dobry wizerunek firmy. Do tego zaliczają się także wyjazdy na największe imprezy i turnieje. Oprócz wysokich umiejętności interpersonalnych i płynnego posługiwania się językiem angielskim wymagana jest także bardzo dobra znajomość sceny e-sportowej, w tym gier takich jak StarCraft czy LoL.

Firmie zależy na zatrudnieniu prawdziwych pasjonatów i najlepszych graczy, dlatego oprócz standardowej pensji pracownik będzie otrzymywał także dodatkową premię uzależnioną od reprezentowanego poziomu w grze League of Legends. Za granie postacią na poziomie Challenger pracownik otrzyma dodatkowo 1000 zł miesięcznie. Dodatkową zaletą tej pracy jest fakt, że można ją wykonywać zdalnie. Kto by kiedyś pomyślał, że powstaną takie stanowiska;)

Z ogłoszeniem możecie zapoznać się bliżej na stronie tablica.pl

0
Źródło: Tablica.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.