YouTube bez dostępu do Internetu

Oglądanie YouTube'a na smartfonie lub tablecie? Bardzo chętnie, ale zużywa on potworne ilości danych. A co jeśli przed podróżą mógłbyś lub mogłabyś pobrać wybrane klipy do pamięci urządzenia za pomocą Wi-Fi?

YouTube dostępny jest na praktycznie każdym smartfonie. Jest też, poza siecią Wi-Fi, mało używalny. Głównie z powodu ilości danych, jakie potrzebuje. Nie tylko jest to kosztowne, ale nieraz, jak mamy gorszy zasięg, oglądanie filmików na tym serwisie jest dalekie od bycia komfortowym.

Na szczęście Google w końcu chce rozwiązać ten problem. –

Nowa funkcja pozwoli ludziom dodawać filmy do urządzenia na krótki czas, by móc je obejrzeć, kiedy połączenie internetowe nie będzie dostępne. Zatem twoi fani będą mogli oglądać twoje filmy bez przeszkód — czytamy na oficjalnym blogu YouTube’a.

Nie wiemy niestety nic ponad to. Aktualizacja mobilnych aplikacji, która ma pozwolić na pobieranie filmów do pamięci lokalnej, ma się pojawić w przyszłym miesiącu.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.