12 cali Retiny w przyszłym roku

Według niepotwierdzonych informacji, w przyszłym roku ma się pojawić nowy notebook firmy Apple, który raz jeszcze zadziwi nas wszystkich, tak jak swego czasu zadziwił nas Macbook Air.

Według Ming-Chi Kuo, analityk z firmy KGI Securities, Apple pracuje nad 12-calowym Macbookiem, który ma się pojawić w sklepach w drugim lub trzecim kwartale przyszłego roku. Komputer ma zostać wyposażony w wyświetlacz Retina, a oprócz tego… ma być cieńszy i lżejszy od Macbooka Air!

Urządzenie ma mieć przebudowaną konstrukcję obudowy i nadal pracować na procesorze Intela, zamiast, jak niektórzy spekulowali, na układzie z architekturą ARM. Co jeszcze ciekawsze, komputer ma być tańszy od obecnie sprzedawanych Macbooków.

Dodatkowo, Kuo twierdzi również, że w przyszłym roku ma pojawić się nowy iMac, który ma być tańszy od obecnie oferowanych. Z kolei nowy iPad ma mieć wyświetlacz o wyższej rozdzielczości 9,7-calowego ekranu.

0
Źródło: 9to5Mac
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.