Apple naprawi popsute iMessage

System iOS 7 to duży krok naprzód w stosunku do poprzednich wersji tego oprogramowania. Nie dziwi więc nas to, że wykrywane są w nim kolejne błędy. Na szczęście, Apple reaguje dość szybko.
iMessage to wygodne uzupełnienie tradycyjnych SMS-ów

iMessage to wygodne uzupełnienie tradycyjnych SMS-ów

Usterka w komunikatorze iMessage, który pozwala zaoszczędzić pieniądze na SMS-ach wysyłając posiadaczom urządzeń z iOS wiadomości tekstowe przez Internet, uniemożliwiła wielu osobom korzystanie z tego mechanizmu. iOS 7 meldował bowiem, że z nieznanych przyczyn nie jest w stanie dostarczyć wiadomości. Na szczęście, Apple już pracuje nad aktualizacją.

Wiemy o usterce, z powodu której niewielki promil użytkowników iMessage nie jest w stanie korzystać z komunikatora. Pracujemy nad aktualizacją oprogramowania. W międzyczasie sugerujemy zapoznać się z dokumentami pomocy technicznej lub odwiedzić jeden z autoryzowanych serwisów. Przepraszamy za niedogodności, jakie ta usterka wywołała o użytkowników — czytamy w oświadczeniu Apple’a.

Jak donoszą użytkownicy na oficjalnym forum wsparcia technicznego Apple, iMessage można naprawić w łatwy sposób na własną rękę. Ponoć wystarczy wyłączyć iMessage, zresetować ustawienia sieciowe, a następnie ponownie włączyć iMessage.

0
Źródło: The Verge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.