Aviate: Pomysłowy launcher dla Androida

W Aviate pulpit telefonu jest nieco jak Google Now. Zmienia się w zależności od pory i miejsca, gdzie aktualnie przebywamy.

To oznacza, że inaczej będzie wyglądał rano – poda temperaturę, agendę kalendarza, czy wyświetli listę aplikacji z aktualnościami. Gdy dotrzemy do pracy, wyświetli nam dalszy ciąg kalendarza i podsunie listę aplikacji, które wykorzystujemy w pracy. Gdy dotrzemy na siłownię, wyświetli odtwarzacz muzyczny i odpowiednie aplikacje, zaś w restauracji – informacje o niej, oceny i programy, które pomogą nam znaleźć także jakiś inny lokal.

Aviate do tej pory dostępny był w wersji Alpha. Teraz aplikacja powinna być bardziej kompletna i działać stabilnie, gdyż autorzy zdecydowali się przejść do wersji Beta. Program wciąż wymaga jednak zaproszeń – inaczej nie da się z niego korzystać. Są one darmowe, każda zarejestrowana osoba dostaje 5 kolejnych zaproszeń. Aplikację można

pobrać z Google Play

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.