Car Mechanic Simulator 2014 już na ostatniej prostej

Jeśli najchętniej nie wychodziłbyś z własnego garażu i masz w sobie żyłkę majsterkowicza być może zainteresuje Cię poniższa gra polskiej produkcji.

Czy naprawianie aut to dobra zabawa? Już wkrótce będziecie mogli się o tym przekonać samodzielnie. Studio Red Dot Games w kolejnym kwartale tego roku przygotowuje premierę swojej najnowszej gry na komputery PC.
Car Mechanic Simulator 2014 umożliwi nam rozpoczęcie kariery wirtualnego mechanika. Naszym zadaniem będzie naprawa aut na zlecenie klientów. Co ciekawe rozgrywka za każdym razem będzie przebiegać inaczej ponieważ zlecenia generowane są w systemie losowym. W każdym aucie będziemy mogli rozkręcić i modyfikować ponad 150 części, a poza garażem czeka nas także plac manewrowy, na którym będziemy mogli przeprowadzić test naprawionego pojazdu. Nie zabraknie także diagnostyki. Poniżej możecie zobaczyć fragmenty z rozgrywki i galerię screenów.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.